Polecamy strony www

Pokaż: 
# Odnośnik Odsłony
1   Link   Warsztatowa Akademia Musicalowa (WAM)
Paweł Podgórski - Dyrektor szkoły, absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Posiada bardzo bogate doświadczenie artystyczne zdobyte na deskach polskich teatrów oraz przed kamerą. Zagrał w wielu przedstawieniach, m.in. Teatr Muzyczny w Gdyni: Nędznicy, Skrzypek na dachu, Szachy, Jesus Christ Superstar, Scrooge (siostrzeniec Hary), Wichrowe Wzgórza (Edgar), Sen nocy Letniej (Demetriusz), gościnnie w Teatrze Studio Buffo - Metro (Jan) oraz w Teatrze Komedia w Warszawie gdzie można go było zobaczyć w spektaklu Niebezpieczne Związki. Od 2009 roku grał główną rolę w Musicalu "Upiór w Operze" w Teatrze Muzycznym Roma.
Od 2000 roku na stałe związany z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie zagrał główne role w musicalach- Miss Saigon, Grease, Koty oraz Taniec Wampirów w reż. Romana Polańskiego. Posiada bardzo duże doświadczenie pedagogiczne. Od wielu lat organizuje warsztaty artystyczne, współpracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
2132
2   Link   Teatr Muzyczny TINTILO
Teatr Muzyczny TINTILO powstał 25 lat temu. Od 1990 roku działa niezależnie pod auspicjami Fundacji Twórczego Rozwoju Dziecka TINTILO. Występuje gościnnie w warszawskich teatrach. Od 15 lat jest związany z Teatrem Rampa na Targówku.
W naszych spektaklach występują wspólnie utalentowani adepci sztuki aktorskiej oraz profesjonalni aktorzy i tancerze. Dzięki temu musicale mają zarówno atuty sztuki tworzonej w formule „dzieci-dzieciom”, jak i wszystkie zalety profesjonalnych produkcji teatralnych.
Ważnym elementem pracy Teatru jest działalność w zakresie edukacji artystycznej. Fundacja Twórczego Rozwoju Dziecka TINTILO prowadzi Szkołę Musicalową TINTILO, w której dzieci i młodzież przygotowują się do profesjonalnej pracy artystycznej na scenie.
1547
3   Link   Warsztatowa Akademia Musicalowa (Facebook)
Warsztatowa Akademia Musicalowa - w skrócie WAM - powstała z myślą o dzieciach i młodzieży, mających pasję, ambicje i marzenia.
Celem Warsztatowej Akademii Musicalowej jest rozwijanie zainteresowań i umiejętności niezbędnych młodym artystom musicalowym. To również kształtowanie charakteru, nabieranie pewności siebie oraz pielęgnowanie pasji, ale przede wszystkim świetna zabawa w gronie rówieśników.
1402
4   Link   Teatr Muzyczny TINTILO (Facebook)
Zapraszamy do współpracy z naszym teatrem wszystkie dzieci i młodzież uzdolnione aktorsko, wokalnie i/lub tanecznie! Informacje o castingach do zespołu Teatru Muzycznego Tintilo będą regularnie publikowane zarówno tutaj jak i na naszej oficjalnej stronie www.tintilo.com.
1467